Vegan Kickstart – pomysł na postanowienie noworoczne :-)

Zwykły wpis

Jeśli interesujecie się weganizmem, czy to z przyczyn etycznych, czy zdrowotnych, chcielibyście zacząć, ale nie wiecie jak, weganizm kojarzy Wam się z tofu i kiełkami i… tofu i kiełkami i może jeszcze sałatą, to Vegan Kickstart jest właśnie dla Was. PCRM (Komitet Lekarzy na Rzecz Medycyny Odpowiedzialnej) co kilka miesięcy organizuje trzytygodniową akcję mającą na celu ułatwienie wszystkim chętnym przejścia na weganizm.

Najbliższy Kickstart rusza 2. stycznia 2012, a więc można zacząć nowy rok od zatroszczenia się o własne zdrowie i „zrobiena dobrze” sobie, zwierzętom i całej planecie 🙂

Jeśli dołączycie do akcji, codziennie będziecie dostawać maile z informacjami na temat diety wegańskiej, artykułami motywacyjnymi, poradami od lekarzy, dietetyków,  sportowców, trenerów i znanych osób promujących weganizm, dotyczącymi zarówno diety jak i poprawienia swojej formy fizycznej i innych aspektów zdrowego trybu życia. Codziennie wieczorem (czasu amerykańskiego, czyli u nas nad ranem ;-)) otrzymacie też mail z propozycją menu na kolejny dzień. Sukcesami jak i frustracjami można sie podzielić na forum, na którym są też lekarze i dietetycy, którzy w razie potrzeby służą fachową radą.

Naprawdę polecam tę inicjatywę osobom, które chciałyby spróbować weganizmu, ale nie wiedzą, jak się do tego zabrać. Jedynym ograniczeniem jest fakt, że trzeba znać angielski.

One response »

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s